NOVINKY

Nejen dřezy pro spodní a horní montáž, ale i pro montáž do roviny najdete ve zbrusu nové produktové řadě StrongSinks značky Strong. Do každé kuchyně sednou také Strong kuchyňské baterie s nadstandardní pěti či 10letou zárukou. Vybírejte v online katalogu.

Jsou věci, které si potřebujeme dobře prohlédnout, než se pro ně rozhodneme. Zjistit si o nich maximum informací. Úchytky a věšáky jsou jedny z nich. Najdete i v online verzi v sekci Katalogy

Nově v nabídce prémiové keramické dřezy a umyvadla od německého výrobce systemceram. Vybírejte v sekci katalogy.

Nově jsme pro vás připravili nabídku lamin z nové kolekce Cleaf od výrobce Egger, které ještě povýší design vašeho nábytku. Podívejte se na aktuální nabídku na odkazu https://cleaf.egger.page/cs/ nebo rovnou v sekci katalogy na naší stránce ;))

Nově máme v nabídce široký výběr spotřebičů české značky Concept. Teď navíc super akce na mega dárky. Napište si o katalog.

"Prvotní myšlenkou bylo, co nejlépe předat lidem čím se zabýváme a jak toho dosahujeme.
A to je výroba nábytku v originálním kabátě za použítí nejlepších technologií na světě
a to vlastních rukou."

Chcete moderní design kuchyňské linky či koupelny? Podívejte se na úžasný materiál zádových desek Graftazit. Nově u nás v nabídce!

Vysoce pevné, vlhkosti odolné, desky samonosné už od tloušťky 6 mm. Vyrábí se lisováním za vysokého tlaku a tepla z jádrových papírů a dekoračních papírů impregnovaných melaminovou pryskyřicí.(také HPL desky).