REFERENCE

Ať se jedná o kompletní vybavení vašeho domova nebo jen o konferenční stolek, vždy se snažíme o perfektní výsledek.

Ten se skládá z dobré komunikace s vámi, kdy vám poradíme jak vaše představy nejlépe převést do reality. Pak už nastupuje naše nejlepší technologie, a to jsou ruce. K tomu přimícháme bohaté zkušenosti a výsledek? Precizní práce, za kterou si stojíme!

Děkujeme všem zákazníkům, kteří se o své zkušenosti s PBdesign podělili s ostaními.

S klukama od PBdesign jsem byl při výrobě nábytku na míru nanejvýš spokojený. Jejich osobní, velice vstřícný a profesionální přístup, následné konzultace v průběhu zakázky a jedinečný konečný výsledek v nadstandartní kvalitě dle mých představ mě ohromil. Stejně jako grafický návrh a rychlost realizace. Již nyní plánuji další dvě zakázky, které bych chtěl realizovat. Ještě jednou velice děkuji a s radostí Vás doporučím všem svým známým.

Jiří Albrecht

S klukama jsem řešil vybavení kuchyně již před deseti lety. Byl jsem spokojený s návrhem i realizací. Perfektní provedení kuchyně na míru. Dnes když vybavuji novostavbu obrátil jsem se přímo na PB a jejich návrh a 3D projekt byl opět perfektní. Umí poradit a přidat vlastní zkušenosti. Mohu jen doporučit.

Roman Pešek

Při rekonstrukci domu jsme přemýšleli, jakou firmu si zvolíme na zhotovení kuchyně a dalšího nábytku. Firmu PBdesign nám doporučili známí a nelitujeme. Grafický návrh nám firma předělávala několikrát tak, abychom byli spokojeni. Perfektní proklientský přístup. Časově to bylo velice rychle zvládnuté a ten výsledek je ještě mnohem hezčí než návrh. Máme od nich nádhernou kuchyň, designový nábytek do obývacího pokoje, jídelní stůl, stůl do pracovny a už se těšíme na šatní skříň na míru a nábytek do dětského pokoje. Doporučovala jsem PBdesign a budu doporučovat dále.

Hana Sedláčková

Šikovní truhláři! Máme od nich kuchyňskou linku, vestavěné a šatní skříně v ložnici. V obývacím pokoji komody a police. Téměř celý byt nám navrhovala tato firma. Takže vřele doporučuji

Nikol Bratránková

Když jsme přemýšleli nad kuchyní, kluci z PBdesign byla jasná volba. Měli jsme možnost vidět několik jejich realizací a nezklamali ani u nás. Od realistické vizualizace, až po kompletní zhotovení kuchyně. Neměli nikdy problém s žádnou naší připomínkou jak u vizualizace, tak i u sestavování samotné kuchyně. Všechno vždy vyřešili, jen abychom byly spokojení. Už se těšíme na další nábytek. Mohu jedině doporučit.

Lukáš Kadlec

GALERIE REALIZACÍ

Rádi se podělíme o naše uskutečněné realizace. Napřed vás musíme upozornit, že kopie jednotlivých realizací neděláme. Zakládáme si na originálním řešení, proto máte jistotu, že nikdo jiný stejné řešení mít nebude.

Můžete se také podívat na náš instagramový a facebookový profil, kde najdete spoustu dalších realizací.

KUCHYŇSKÉ LINKY

ŠATNÍ SKŘÍNĚ (ŠATNY, LOŽNICE)

OBÝVACÍ POKOJE

KOUPELNY

POSTELE

STOLY

DVEŘE